אודות נוגה אלון

קצת היסטוריה
את דרכי בעולם הכושר התחלתי בגיל 4 בשיעורי בלט במתנ"ס השכונתי, תמיד הייתי ילדה ונערה פעילה ועסקתי בסגנונות ריקוד שונים 5 פעמים בשבוע. במהלך הטיול הגדול למזרח זו הייתה הפעם הראשונה בחיי שבמשך כמה חודשים לא ביצעתי פעילות גופנית סדירה, כשחזרתי הרגשתי חלשה, חסרת אנרגיה וכמובן הרגשתי הרבה פחות טוב עם הגוף שלי. נרשמתי לחוג של יוגה ופילאטיס פעמים בשבוע ומצאתי את עצמי במהלך השיעור רק מסתכלת על מתאמנות אחרות שלידי והרגשתי צורך עז לעודד ולתקן אותן…
ואז הבנתי מה הדבר שאני הכי אוהבת לעשות- להדריך לכוון ולהוביל אנשים קדימה להצלחה, אני אוהבת לגרום לאנשים להגיע לקצה היכולת שלהם, להרגיש טוב עם עצמם ולהתאהב בעולם הכושר.

נוגה אלון מדריכת כושר לנשים

מקצועיות והדרכה
בסוף שנת 2011 נרשמתי לקורס הראשון שלי, קורס מדריכות עיצוב אירובי ב"ווינגיט", כמה חודשים אחרי התחלתי את לימודי התואר הראשון בסיעוד (אחות מוסמכת), במהלך התואר המשכתי לעבוד כמדריכת כושר וכל הזמן דאגתי להמשיך להתמקצע ולהרחיב את ידיעותי בתחום, עשיתי קורס מאמני TRX בגו אקטיב פרו ובהמשך לימודי פילאטיס מזרן וופילאטיס מכשירים בקמפוס שיאים שבאונ' ת"א. בנוסף לקחתי חלק בקורסים כמו זומבה, Fitsticks, surfset והשתלמויות רבות ומגוונות בתחומים שונים- כמו אימוני כושר לנשים בהריון ולאחר לידה,  וסדנאות העוסקות בפתלוגיות סביב נושא ההריון, אימון לגיל הזהב והשתלמויות בנושא אוסטראופורוזיס, ואימוני כושר לילדים ונוער.
בתחילת השנה השלישית ללימודי התואר שלי, הקמתי את ה- BABY הראשון שלי- אימוני TRX OUTDOOR במושב כפר מונש, במקביל לעבודתי באימונים איישים וכמדריכת סטודיו בסטודיים ובקאנטרים הגדולים באזור.

מה עכשיו….
כיום אני גרה בגני תקווה, נשואה לעמית. 
לאחר שנתיים שניהלתי סטודיו לאימוני כשור לנשים בקריית אונו, בדצמבר 2018 פתחתי סטודיו חדש בגני תקווה, הסטודיו נמצא במרכז הבמה רחוב הכרמל 20.

הסטודיו לאימוני כושר, הוא לנשים בלבד, כל השיעורים מתקיימים בקבוצות קטנות של עד 10 נשים בשיעור.
בסטודיו ישנם אימוני פילאטיס מזרן, TRX ,עיצוב וחיטוב הגוף, טאטבה יוגה, פיטבול, חיזוק ללא קפיצות ועוד.

במקביל אני מעבירה אימונים אישיים בביתי בגני תקווה, עם פילאטיס מכשירים בדגש שיקומי. (ישנה אופציה לאימונים בבית הלקוח).

עד מאי 2020, עבדתי כמתאמת קידום בריאות במרכז הרפואי ע"ש אדית וולפסון, מטעם הנהלת הסיעוד.

 

ערוץ היוטיוב הרשמי של נוגה אלון

סרטונים מעולם הכושר והבריאות של נוגה אלון

לכניסה לערוץ

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות