אודות נוגה אלון

Noga Alon personal trainer

קצת היסטוריה

את דרכי בעולם הכושר התחלתי בגיל 4 בשיעורי בלט במתנ"ס השכונתי,
תמיד הייתי ילדה ונערה פעילה ועסקתי בסגנונות ריקוד שונים 5 פעמים בשבוע.

במהלך הטיול הגדול למזרח זו הייתה הפעם הראשונה בחיי שבמשך כמה חודשים לא ביצעתי פעילות גופנית סדירה, כשחזרתי הרגשתי חלשה, חסרת אנרגיה וכמובן הרגשתי הרבה פחות טוב עם הגוף שלי.

נרשמתי לחוג של יוגה ופילאטיס פעמים בשבוע ומצאתי את עצמי במהלך השיעור רק מסתכלת על מתאמנות אחרות שלידי והרגשתי צורך עז לעודד ולתקן אותן…

ואז הבנתי מה הדבר שאני הכי אוהבת לעשות- להדריך לכוון ולהוביל אנשים קדימה להצלחה, אני אוהבת לגרום לאנשים להגיע לקצה היכולת שלהם, להרגיש טוב עם עצמם ולהתאהב בעולם הכושר.

מקצועיות והדרכה

בתחילת 2012 נרשמתי לקורס הראשון שלי, קורס מדריכות עיצוב אירובי ב"ווינגיט",
כמה חודשים אחרי התחלתי את לימודי התואר הראשון בסיעוד (אחות מוסמכת), במהלך התואר המשכתי לעבוד כמדריכת כושר וכל הזמן דאגתי להמשיך להתמקצע ולהרחיב את ידיעותי בתחום, עשיתי קורס מאמני TRX בגו אקטיב פרו ובהמשך לימודי פילאטיס מזרן ופילאטיס מכשירים בקמפוס שיאים שבאונ' ת"א.

בנוסף לקחתי חלק בקורסים כמו זומבה, Fitsticks, surfset והשתלמויות רבות ומגוונות בתחומים שונים- כמו אימוני כושר לנשים בהריון ולאחר לידה,  וסדנאות העוסקות בפתולוגיות סביב נושא ההריון, אימון לגיל הזהב והשתלמויות בנושא אוסטאופורוזיס, ואימוני כושר לילדים ונוער.

ב 2018 עשיתי קורס על בסיסי יחודי לאחיות, 'יועצת לפעילות גופנית' מטעם משרד הבריאות. ב 2019 עשיתי קורס 'תאי יוגה תרפי' שמשלב יוגה תרפיה ומסאג' תאילנדי, טכניקות אלו אני משלבת באימונים האיישים שלי. וב 2020 עשיתי קורס מדריכות הכנה ללידה.

בתחילת השנה השלישית ללימודי התואר שלי, הקמתי את ה- BABY הראשון שלי- אימוני TRX OUTDOOR במושב כפר מונש, במקביל לעבודתי באימונים אישיים וכמדריכת סטודיו במכונים שונים ובקאנטרים הגדולים באזור.

מה עכשיו....

כיום אני גרה בגני תקווה, נשואה לעמית ואמא של ארבל.
לאחר 5 שנים בהם ניהלתי סטודיו לאימוני כושר לנשים בקריית אונו, ולאחר מכן בגני תקווה, החלטתי להתרכז בהתליכים פרטניים, אני מלווה אנשים לשינוי בחיים באמצעות תנועה, מודעות לתזונה בריאה ומאוזן ונשימה.

אני מעבירה אימונים אישיים בביתי בגני תקווה, עם פילאטיס מכשירים בדגש שיקומי. (ישנה אופציה לאימונים בבית הלקוח).

עד מאי 2020, עבדתי כמתאמת קידום בריאות במרכז הרפואי ע"ש אדית וולפסון, מטעם הנהלת הסיעוד.

ערוץ היוטיוב הרשמי של נוגה אלון

סרטונים מעולם הכושר והבריאות של נוגה אלון

לכניסה לערוץ