איך לבחור מאמן כושר אישי ולמה אצלי?

Noga Alon personal trainer

החשיבות בבחירת מאמן כושר אישי

היום כשהמודעות לחשיבות של פעילות גופנית נמצאת במגמת עליה, פריחה של מכוני כושר, סטודיואים שונים ושיטות אימון חדשות  ומגניבות באופן טבעי גם מאמני הכושר האישיים החלו לצוץ כמו פטריות אחרי הגשם, וכל אחד שסיים אתמול קורס מאמנים קורא לעצמו מומחה בתחומו

איך תדעו במי לבחור ? למה לשים לב, ומי הכי נכון לכם…

אז קודם כל אני מציעה, לפני שאתם בוחרים את האחד או האחת שילוו אתכם בתהליך בין אם זה כדי לרדת במשקל, לשפר את התפקוד, או להיפטר מכאבי הגב, תנסו כמה…2-3 לפחות כדי שתהיה לכם נקודה להשוואה. 

אז למה לבחור בי?

נשים במעגל החיים

אישה… היא לא רק אישה לפני לידה בהריון ולאחר לידה
בשנים האחרונות נשים רבות מתמודדות עם מצבים רפואיים שונים ומגוונים מעבר לכל הענין סביב הריון ולידה ובינהם פיברומיאלגיה. כיום ישנם מחקרים רבים המראים אשר פעילות גופנית מותאמת ומבוקרת עוזרת ומטיביה עם נשים אלו…

ירידה במשקל וחיטוב הגוף

היום כבר כולם יודעים…שהמטרה היא לא לרדת במשקל אלא לשנות את הרכב הגוף- להוריד את אחוזי השומן ובמקביל לשמר ואף להגדיל את מסת השריר.
על מנת שזה יקרה צריך לשלב תזונה נכונה ומאוזנת- תפריט שנבנה על ידי דיאטנית קלינית ושילוב של פעילות גופנית אירובית וכוח- חיזוק השרירים.

כאבים אורטופדים

כיום לחלק ניכר מאוכלוסיה הכללית יש כאב גב ללא פתולוגיה מאובחנת, לרוב כאבים אלו נובעים עקב יציבה לקויה, ישיבה ממושכת, חוסר פעילות, עודף משקל וכ'ו.
שיטת פילאטיס שמה דגש על חיזוק השרירים של מרכז הגוף- שרירי הליבה, בזכות הארכת השרירים והתנועתיות המתאמן חש תחושת שחרור והקלה בכאבים.

נשים בהריון לפני ואחרי לידה

גוף האישה עובר שינוי דרמטי במהלך ההריון , בלידה עצמה ולאחריה.
עליה במשקל, עומס על הגב והרגלים, התרחבות האגן, שינוי בערכי הסוכר בדם, שינויים בנשימה, שינוי במרכז הכובד, הפרדות שרירי הבטן דליפת שתן והרשימה עוד ארוכה.